Ayvalik Klima Satışı

  • İklimlendirme sektörünün öncü markası İklimSA,  çatısı altında faaliyet gösteren Genç Soğutma, Sabancı güvencesiyle İklimSA konforunu ve güvencesini 20 yılı aşkın bir süredir Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesinde tüketicilerle buluşturuyor..
  • Genç Soğutma , İklimSA, perakende müşterilerinin kullanımına uygun olarak duvar tipi klimalarda kendini ispat etmiş dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries, Sharp, GEA (General Electric Appliances), kendi markası Sigma ile A+++ enerji verimliliği, inverter teknolojisi, teknolojik donanımları ve uygun ödeme koşulları ile zengin bir ürün gamı ve hizmet seçeneğini müşterilerinin beğenisine sunuyor.
  • Bunun yanı sıra, çoğunlukla KOBİ’lerde kullanılan profesyonel seri ve çoklu sistem (multi) klimalarda üstün Japon teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy Industries ve kendi markası Sigma ile farklı ürün ve fiyat alternatiflerini tüketicilerle buluşturuyor. Profesyonel seride ise salon, kaset, kanallı, tavan ve yer-tavan tipleri ile çözümler sunuyor. Ayrıca, çoklu sistem (multi) klimalarda duvar, kanallı, kaset tipi iç ünite seçenekleri de bulunuyor.
  • Banka, hastane ve okul gibi proje yönetimi gerektiren mekanlar için, profesyonel klima çözümlerinde Genç Soğutma , İklimSA  Samsung ile fark yaratıyor. Değişken debili sistem klimaları (VRF) ile çözümler sunan Genç Soğutma’nın amacı, akıllı iklimlendirme ile tam performans göstererek, tüketicilerinin yaşam kalitesini yükseltmek.
  • İklimSA’nın kendi markası Sigma Isı pompaları, elektrikli veya fosil yakıtlara bağlı ısıtma sistemlerinin mevcut olmadığı veya kurulum maliyetlerinin yüksek olduğu durumlarda hem ısıtma hem de soğutma yapabilen sistemlerdir. Ücret ödemeden yenilenebilir bir enerji kaynağı olan havayı kullanan bu sistem, havadan suya ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını yüksek enerji verimliliği ile tüketicilerin kullanımına sunuyor.
  • Sharp buzdolabı da perakende müşterileri için beyaz eşya pazarında çözüm sağlayan bir üründür. Havanın pozitif ve negatif iyonlarla yüklediği tescilli hava temizleme teknolojisi Plasmacluster, enerji tüketimini azaltan ve buzdolabının sessiz çalışmasını sağlayan J-tech inverter teknolojisi ve hava akışını kontrol ederek dolap içerisindeki nemi yok eden hibrit soğutma sistemi özellikleri ile rakiplerinden farklılaşarak öne çıkıyor.
  • Ayvalik Klima Satışı yapan Genç Soğutma,  satış sonrasında da sektöre örnek teşkil ediyor. Montaj seti uygulaması ile kaliteli ve standart montaj hizmeti sunan Genç Soğutma , İklimSA, ‘Ek Garanti Hizmeti’ ile uzun süreli riskleri bertaraf ediyor. Ayrıca, sektörde en deneyimli servis ağı ve kalifiye servis personeli ile müşteri odaklı hizmet vermeyi sürdürüyor.